مرگ ناگهانی معین بر اثر تصادف

,ای دی معین,ایمیل معین, بیوگرافی, بیوگرافی معین,تصاویر معین, تصویر معین,معین,معین و همسرش,معین+عکس, دختر معین,زندگی نامه معین,سایت معین,شماره تلفن معین,عکس معین,عکس های جدید معین,فیس بوک معین, همسر معین,پسر معین,گالری عکس معین,عکس,دانلود عکس,دانلود عکس بازیگران,عکس های جدید,عکس جدید بازیگران,معین,عکسهای جدید بازیگران,عکسهای بازیگران,عکس 92,عکس جدید  معین,عکس معین,عکسهای معین,عکس های معین,دانلود عکس 92, بیوگرافی معین,خواهر معین,برادر معین,شوهر,مادر,پدر,92,خانواده ی,خانواده,سایت رسمی معین,

معین در سال ۱۳۳۰ در شهرستان نجف آباد واقع در استان اصفهان در خانواده‌ای کاملاً مذهبی و از نظر مالی در سطح متوسط و پر جمعیت به دنیا آمد. او در دوران نوجوانی و جوانی قرآن را با صوت و اشعار و غزلیات شعرای بزرگ را با لحنی زیبا می‌خواند. او در همان دوران با دوستان خود در مجالس شادمانی برنامه‌های بسیاری در شهر خود و دیگر شهرهای استان اصفهان اجرا می‌کرد. وی از دوران کودکی علاقه خود را به آواز نشان داد. معین در سن ۱۸ سالگی نزد اساتید آواز آن زمان همچون تاج اصفهانی و حسن کسایی به یادگیری گوشه‌ها و دستگاه‌های آواز ایرانی پرداخت.

نام اصلی نصرالله معین نجف آبادی
نام مستعار معین
زادروز ۱۳۳۰
نجف آباد، اصفهان
اهل کشور ایرانی
سبک‌ها موسیقی پاپ فارسی
موسیقی اصیل ایرانی
کار(ها) خواننده
مدت کار (تا کنون – ۱۹۸۲)
ناشر(ها) کلتکس رکوردز
شرکت ترانه
آونگ موزیک
کینگ رکوردز
ام زی ام رکوردز

از سال ۱۳۵۲ تا ۱۳۵۷ در هتل عباسی اصفهان و کاباره هزار و یک شب به اجرای برنامه مشغول شد. معین اولین کار خود را در سال ۱۳۵۹ با عنوان «یکی را دوست می‌دارم» روانه دنیای موسیقی کرد. اما نکته مهم این بود که یکی را دوست می‌دارم با ترانه‌ای از مسعود امینی و اهنگی از معین ان چنان در میان مردم جا باز کرد که این اثر پس از مدتی کوتاه از مرزهای ایران گذشت و توسط خوانندگان ایرانی که پس از انقلاب به امریکا مهاجرت کرده بودند خوانده شد.

هایده، ابی و عارف از جمله معروف ترین این افراد بودند. معین یک شبه راهی را که بسیاری برای ان سال‌ها کار کرده بودند پیموده بود و اینک تبدیل به اوازه خوانی نامی شده بود.

گفته می‌شود او از محبوبترین خواننده‌های سبک خود در ایران است.

http://upload.tehran98.com/img1/4qtylfgpcjdbz9fmh3fs.jpg

Tagged as:

No Comments

Leave A Reply+ 4 = پنج