جزئیات دقیق خبر مرگ معین خواننده+بیوگرافی و عکس

خبر مهم و فوری : معین خواننده ی مردمی  ساعاتی پیش درگذشت

 

نصرالله معین نجف آبادی(king of stages پادشاه صحنه ها) (متولد ۱ دی ۱۳۳۰ در نجف آباد اصفهان) خواننده سرشناس موسیقی پاپ ایرانی است. او بیشتر با نام معین شناخته می‌شود

http://namadownload.com,ای دی معین,ایمیل معین, بیوگرافی, بیوگرافی معین,تصاویر معین, تصویر معین,معین,معین و همسرش,معین+عکس, دختر معین,زندگی نامه معین,سایت معین,شماره تلفن معین,عکس معین,عکس های جدید معین,فیس بوک معین, همسر معین,پسر معین,گالری عکس معین,عکس,دانلود عکس,دانلود عکس بازیگران,عکس های جدید,عکس جدید بازیگران,معین,عکسهای جدید بازیگران,عکسهای بازیگران,عکس 92,عکس جدید معین,عکس معین,عکسهای معین,عکس های معین,دانلود عکس 92, بیوگرافی معین,خواهر معین,برادر معین,شوهر,مادر,پدر,92,خانواده ی,خانواده,سایت رسمی معین,

 

 

 

جزئیات در ادامه مطلب…

http://www.namadownload.com

بیوگرافی معین:

 

 

 

معین در سال ۱۳۳۰ در شهرستان نجف آباد واقع در استان اصفهان در خانواده‌ای کاملاً مذهبی و از نظر مالی در سطح متوسط و پر جمعیت به دنیا آمد. او در دوران نوجوانی و جوانی قرآن را با صوت و اشعار و غزلیات شعرای بزرگ را با لحنی زیبا می‌خواند. او در همان دوران با دوستان خود در مجالس شادمانی برنامه‌های بسیاری در شهر خود و دیگر شهرهای استان اصفهان اجرا می‌کرد. وی از دوران کودکی علاقه خود را به آواز نشان داد. معین در سن ۱۸ سالگی نزد اساتید آواز آن زمان همچون تاج اصفهانی و حسن کسایی به یادگیری گوشه‌ها و دستگاه‌های آواز ایرانی پرداخت.

از سال ۱۳۵۲ تا ۱۳۵۷ در هتل عباسی اصفهان و کاباره هزار و یک شب به اجرای برنامه مشغول شد. معین اولین کار خود را در سال ۱۳۵۹ با عنوان «یکی را دوست می‌دارم» روانه دنیای موسیقی کرد. اما نکته مهم این بود که یکی را دوست می‌دارم با ترانه‌ای از مسعود امینی و اهنگی از معین ان چنان در میان مردم جا باز کرد که این اثر پس از مدتی کوتاه از مرزهای ایران گذشت و توسط خوانندگان ایرانی که پس از انقلاب به امریکا مهاجرت کرده بودند خوانده شد.

هایده، ابی و عارف از جمله معروف ترین این افراد بودند. معین یک شبه راهی را که بسیاری برای ان سال‌ها کار کرده بودند پیموده بود و اینک تبدیل به اوازه خوانی نامی شده بود.

گفته می‌شود او از محبوبترین خواننده‌های سبک خود در ایران است.

www.namadownload.com

خارج از ایران

معین در سال ۱۳۶۲ اولین آلبوم مستقل خود را با نام «می‌پرستم» از شرکت ترانه راهی بازار کرد. آلبوم بعدی معین و هایده با نام «گل‌های غربت» پرفروش‌ترین آلبوم سال شد. معین سال بعد (۱۳۶۴) هم توانست با آلبوم پریچه با آهنگ‌هایی از فرید زولاند و بیژن مرتضوی، عنوان پرفروش‌ترین آلبوم سال را کسب کند.

معین از جمله خوانندگانی است که کنسرت‌های فراوانی را در طول سال برگزار می‌کند، کنسرت‌های معین در مجلل ترین و با شکوه ترین سالن‌های کنسرت برپا می‌شود. توانایی او در اجرای کنسرت منحصربه‌فرد است اشنایی معین به دستگاهها و گوشه‌های اواز ایرانی سبب شده تا معین در اجرای برنامه‌هایش متفاوت با دیگر خوانندگان باشد و ساعت‌ها به اجرای برنامه‌اش بپردازد. نکته دیگری که می‌توان به ان اشاره کرد تنوع کاری معین است، که این مسئله اورا یک بار دیگر به خواننده‌ای استثنایی تبدیل کرده. اجرای اهنگ در دستگاه‌های اصیل ایرانی، و همچنین اجرا در موسیقی پاپ باعث شده تا وی را پرچم دار سبک پاپ سنتی بدانند.

معین در ترانه‌های خود به تمام ابعاد زندگی اشاره کرده است. مهر به دخترش در اجرای ترانه‌های بابا و پریچهر و مهر و علاقهٔ او به همسرش در اجرای ترانه طناز در آلبوم یکی را دوست می‌دارم. مهر و علاقهٔ او به وطن عزیزش ایران در اجرای ترانه مردم که به حق حزن و اندوهی که در صدای اوست نشان دهندهٔ تمام احساسات معین نسبت به ایران است که به هیچ زبانی نمی‌توان این حالت روحانی را توصیف کرد.

 www.namadownload.com

 وابستگی بیش از حد معین به زادگاهش سبب شد تا وی نتواند همزمان با دیگر خوانندگان هم سن و سال خود که در ان موقع در تهران مشغول بودند کار کند . همین مسئله باعث شد تا معین اولین کار خود را در سال 1359 با عنوان یکی را دوست میدارم روانه دنیای موسیقی کند .
اما نکته مهم این بود که یکی را دوست میدارم با ترانه ای از مسعود امینی و اهنگی از معین ان چنان در میان مردم جا باز کرد که این اثر پس از مدتی کوتاه از مرز های ایران گذشت و توسط خوانندگان ایرانی که پس از انقلاب به امریکا مهاجرت کرده بودند خوانده شد .

 هایده ، ابی و عارف از جمله معروف ترین این افراد بودند .معین یک شبه راهی را که بسیاری برای ان سال ها کار کرده بودند پیموده بود و اینک تبدیل به اوازه خوانی نامی تبدیل شده بود .

معین پس از انقلاب و حتی بعد از اجرای اولین کار خود همچنان به علت وابستگی های خویش در ایران مانده بود ، اما دیگر چاره ای جز ترک وطن نداشت . معین به سال ؟1360ایران را با هدف رسیدن به امریکا به مقصد اسپانیا ترک کرد .

 شاید بهترین خاطره از این ماجرا ترانه حیرت سروده اردلان سرفراز است که در همان سال های انقلاب و اوج گیری معین به وی تقدیم شد . که دران اردلان پس از صحبت از اوضاع موجود در کشور پس از انقلاب به صدای معین اشاره میکند که در این تنهایی مطلق فقط دست تو بر در زد و از خروج اجباری معین از کشور می گوید ( این ترانه بعد ها توسط معین با اهنگی از خودش خوانده شد).

 معین مدتی در اسپانیا اقامت داشت ودر انجا به اجرای برنامه در کلوپ ها پرداخت . پس از مدتی و به کمک دوستان خود و همچنین همکاری خانم هایده راهی امریکا شد تا معین وارد مرحله دیگری از کار هنری خود شود .

مرحله ای که باید دور از وطن در دیار غربت سپری میشد .

 معین در سال ؟1362 اولین البوم مستقل خود را با نام می پرستم از شرکت ترانه راهی بازار کرد . می پرستم با ترانه زیبایی از معین و اهنگ کاظم رزازان به همراه دیگر اهنگ های البوم تنوانست تا فروش بالایی را برای اولین البوم معین داشته باشد .
معین در کنار هایده تشکیل یک زوج هنری بسیار حرفه ای را داده بودند و البوم گل های غربت با صدای این دو توانست پرفروش ترین البوم سال شود اما این زوج هنری با فوت هایده از میان رفت ، که این مسئله ضربه ای جبران ناپذیر به موسیقی ایرانی وارد کرد .

 معین یک بار دیگر توانست با البوم پریچه در سال 1364 با اهنگ هایی از فرید زولاند و بیژن مرتضوی پرفروش ترین البوم سال را منتشر کند . پریچه اثری ماندگار از معین با ترانه ای از اردلان سرفراز که به یاد مادر سروده شده بود .

 سال 1368 ازدواج معین با خانمی ایرانی در امریکا در سن 38 سالگی . وی در همان سال البوم زیبای صبحت بخیرعزیزم را روانه بازار کرد . دوسال بعد یعنی در سال 1370 اولین فرزند معین متولد شد ، وشاید تاثیر ترانه زیبای پریچه سبب شد تا معین نام دخترش را پریچهر بگذارد . در همان سال اهنگ سکه به عنوان هدیه نوروزی معین پخش شد ، و پس از ان البوم تولد عشق را راهی دنیای موسیقی کرد .

بی شک ماندگار ترین ترانه این البوم اثر(( میلاد)) است . ترانه ای بی نظیر از همایون هوشیار نژاد در کنار اهنگی پر شکوه از حسن شماعی زاده سبب شد تا معین یک بار دیگر هنر خود را به رخ بکشاند .

معین در سال 1374 از همسر خود جدا شد ، و تا مدتی در تنهایی به سر برد . وی در سال 1378 مجددا ازدواج میکند ، که حاصل ان دختری دیگر به نام ستاره بود .

 انتشار البوم پرواز در سال 1379 پرواز شکوهمندانه دیگری بود برای معین در اسمان هنر ایرانی .1381 انتشار البوم لحظه ها ، البومی که در سطحی فوق العاده و بالاتر از موسیقی زمان خویش منتشر شده بود اثر لحظه ها با اهنگی خاص و کاملا حرفه ای از حسن شماعی زاده و اوای بی نظیر معین کار را به اثری ماندگار در موسیقی ایرانی تبدیل کرد .

 بی شک در ان زمان کسی نمی دانست برای شنیدن البوم بعدی معین باید چیزی در حدود شش سال انتظار بکشد . معین یک بار دیگر در سال 1382 طعم تلخ جدایی را چشید و از همسر خود طلاق گرفت .

 وی در همین سال ها یکی از برادان خویش ( فتح الله ) را نیز از دست داد . این جریانات سبب شد تا نزدیک به یک سال از موسیقی کناره گیری کند . در اواخر سال 1383 معین شرایط روحی خود را بدست اورد و برای انتشار البوم بعدی خود اماده شد .
در این میان حجم بالای کارهای ارائه شده به معین و مسائل دیگر از جمله حساسیت معین برای ارائه البوم ماندگار دیگر سبب شد تا انتشار ان مرتبا به تعویق بیافتد . اما معین در این میان 3 کار از البوم خود را به نام های خوشبینی ، طلوع و بت پرست را منتشر کرد . پاییز سال1386 انتشار البوم طلوع . معین دوباره برگشته بود با کارهایی رویایی و…..

البومی بی نظیر با همکاری اساتیدی چون بابک بیات ، فضل الله توکل ، صادق نوجوکی ، کاظم عالمی ، بابک رادمنش و…..
استاد معین از جمله خوانندگانی است که کنسرت های فراوانی را در طول سال برگزار میکند ، کنسرت های معین در مجلل ترین و با شکوه ترین سالن های کنسرت برپا میشود .
توانایی ایشان در اجرای کنسرت منحصر به فرد است اشنایی معین به دستگاهها و گوشه های اواز ایرانی سبب شده تا معین در اجرای برنامه هایش متفاوت با دیگر خوانندگان باشد و ساعت ها به اجرای برنامه اش بپردازد . نکته دیگری که می توان به ان اشاره کرد تنوع کاری معین است ، که این مسئله اورا یک بار دیگر به خواننده ای استثنایی تبدیل کرده . اجرای اهنگ در دستگاه های اصیل ایرانی ،و همچنین اجرا در موسیقی پاپ باعث شده تا وی را پرچم دار سبک پاپ سنتی بدانند .

تنوع کاری معین علاوه بر نوع اهنگ ها به ترانه سرایان و اهنگ سازان نیز مربوط میشود . به طوری که در اثار معین هیچ گاه در البوم ها تکرار احساس نمی شود . معین همچنین یک اهنگساز توانمند نیز هست .

 ساخت اثار ماندگاری همچون یکی را دوست میدارم ، کعبه و…خود نشان دهنده این امر است . وی همچنین ازسال ها پیش یعنی در ایران به نواختن عود (بربط) مشغول بوده است و اکنون چیزی در حدود 40 سال است که این ساز اصیل ایرانی را می نوازد .

 امروزه دیگر معین تنها یک خواننده با طرفداران میلیونی نیست . معین بخشی از موسیقی ایرانی محسوب می شود و بی شک این موسیقی خصوصا در این سال های غربت مدیون معین است . وی همواره به مردم و هنر متعهد بوده است .

 صدای اسمانی معین به همراه ترانه ها و اهنگ های که در این سال ها منتشر کرده سبب شده تا به وی جاودان صدای عشق گویند .

 

 

 

Tagged as:

42 Comments

 1. Mariya می‌گه:

  vaqean moein morde?

 2. Parsa می‌گه:

  عزت و افتخار بسيار بزرگيه كه انسان تو اين روز وبا داشتن اين محبوبيت مردمي دنيا رو ترك كنه،روحش شاد• 

 3. yahya می‌گه:

  معین مثل هایده رفت ولی تا تاریخ هست یاد و صدای دلرباش تو خاطر همه میمونه.روحش شاد یادش گرامی باد

 4. marzeye می‌گه:

  من که خیلی خیلی ناراحت شدم خواننده ی بزرگی بود امیدوارم شا یعه با شه

 5. ava می‌گه:

  vaaaay khoda kone intori nabashe

 6. arash83 می‌گه:

  من که نمی باورم هر ی میکه درس میگه اثبات کنه

 7. Ahmad می‌گه:

  باورم نمیشه…کاش اینطور نباشه…کاش همش شایعه باشه

 8. فاطیناز می‌گه:

  وااااااااااااااااااااااااااااااااای نه خدانکنه

 9. مارکو می‌گه:

  فکر نکنم من دیروز پیششون بودم زنده بود .خدا رحمتشون کند عجب صدایی داشت کفر اگر نباشد این……………

 10. عباس می‌گه:

  قطعا شایعست
  روش خوبیه واسه اینکه اگه مدتی کسی به یادت نیست با این خبر دوباره خودت رو مطرح کنی!

 11. عباس می‌گه:

  از اول هم میدونستم دروغه
  دیدن مدتیه خبر مهمی از این خواننده نشده با اینکار خواستن دوباره مطرحش کنن!
  چه روش فریبکارانه و مزحکی

 12. رویا می‌گه:

  وای ی ی ی ی ی ی خدا اعصابم خورد شد خداکنه دروغ باشه…

 13. مرتضی می‌گه:

  salam khaheshan be in shaye ha daman nazanin hanoz khanande mahbobe iran moin dar salamatie kamel be sar mibare khodaro shokr

 14. vahid می‌گه:

  روحش شاد و یادش گرامی

 15. مهدی می‌گه:

  من خیلی ناراحت شدم و بی صبرانه منتظر اینم که بشنوم شایعه بوده

 16. p.t می‌گه:

  aaaaaaaaaah!didi chi shod bicharehkash e albom dige midad

 17. MojtaBa می‌گه:

  واقعا و با تمام وجود ناراحت شدم از شنیدن این خبر, حیف از این صدای ماندگار که دیگه نباشه.

 18. رها می‌گه:

  وااااااای نه خدانکنه

  مطمئنین که شایعه اس دیگه ؟

 19. میلاد می‌گه:

  من ک تو سایتای خارجی چک کردم اصلا همچین چیزی ننوشته بودن

 20. علیرضا می‌گه:

  اینا همه شایه هستن خدا نککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککنننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننه

 21. عظيم می‌گه:

  نه خدا نكنه انشاالله شايعه است اگه راسته چرا هيچ خبرگزاري نگفته

 22. علی واقعی می‌گه:

  اقایون خانوما همش شایعست تکذیب شد.

 23. بهار می‌گه:

  بعععععله همه شایعست دیشب این خبرو دادن اما شایعست کاملا تکذیب شده

 24. izadi می‌گه:

  دوستان این خبر شایعه ای بیش نیست برخی ها اشتباها نوشتند اینم لینک توضیحاتش:http://forum.irnab.ir/thread381.html

  یاحق

 25. Mahmood می‌گه:

  نـــــــــــــــــــــــــــــــــــــه
  زبونشون لال
  خدانکنه
  تورو خدا بگین که شایعه س
  تنها دلیل زنده بودنم معین عزیزه

 26. وحید ففر می‌گه:

  بابا شایعس نترسین استاد حالش خوبه

 27. سپیده می‌گه:

  واقعامرده بچه ها؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟نههههههههههههههههههههههههههههه. نههههههههههههههههههههههههههههههه.

 28. سعید می‌گه:

  معین خواننده ای بودلنگه نداشت منم باورم نمیشه مرده من عاشقشم وقتی خبر درگذشتشوشنیدم انگاریکی ازاعضای خوانواده مان بود مرده

 29. یاسر می‌گه:

  بابا شایع هست !!!! من 2 دقیقه پیش یاهاش حرف زدم !!!
  قرار شده بمیره گفت قبلش خبر میده !!!!!!!!!!!!!!!!!

 30. حسن از چنار می‌گه:

  تو رو خدا نگین این حرفو آدم نا امید میشه. یعنی حقیقت داره این حرف؟؟؟
  واقعا استاد حیفه به این زودی ها بره من که اصلا باورم نمیشه. انشا… که شایعه است.

 31. فرانک می‌گه:

  شایعه اس معین تازه چند روز پیش آلبوم جدیدش روداد بیرون.

 32. حمزه می‌گه:

  اگه بمیره که عالیه…الی جهنم وبئس والمصیر……….هههههههههههه.این عاقبت کسیه که ترویج فسادمیکنه

 33. حمید می‌گه:

  حمزه خیلی عوضی هستی … احمق .آدم از شنیدن مرگ دشمنش شاد نمیشه ولی نفهم هایی از قبیل تو به نام اسلام هر غلطی میکنین . اگه اسلام اینه وای بر ما مسلمونها

 34. سرلاب می‌گه:

  ننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننه

 35. امیر می‌گه:

  حمزه باید بری بمیری چون کسایی مثل تو دارن اس لام رو به گند میکشن این اس لام اس لام اصلی نیست چون کسایی مثل تو به گند کشیدنش

 36. محمد حسین می‌گه:

  برو بچ نصرالله معین دیروز در بورلی هیلز بر اثر تصادف مرد
  ♥روحش شاد و یادش گرامی ♥

 37. م عینی می‌گه:

  معین رو دوس دارم خدانکنه ولی اگه هم فوت کرده خدارحمتش کنه…

Leave A Reply− سه = 4